کتاب چه عاملی مانع موفقیت شماست؟ توسط انتشارات نگارینه به چاپ رسیده است.   ارسال شده در تاریخ : سه شنبه ، ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

کتاب چه عاملی مانع موفقیت شماست؟ توسط انتشارات نگارینه به چاپ رسیده است.

نکته‌های چند در باره کتاب چه عاملی مانع موفقیت شماست؟

سام هورن، مدير سمينارهاي رفتاري است كه از سال1981بيش از 400000 نفر شركت‌كننده در كارگاه‌هاي آموزشي خود داشته است. شركت‌كنندگان مهم در سخنراني‌هايش شامل مديران جوان شركت‌ها، اعضاي انجمن ملي فرمانداران آمريكا، گروه500 خوشبخت، نيروي دريايي كشور و بخش خدماتي جمع‌آوري ماليات‌هاي ملي بوده‌اند. در سال‌هاي1996و 1998سخنران بنياد ملي در واشينگتن دي سي و رييس تشريفات كنفرانس مشهورجهاني نويسندگان ماوي بود. در ضمن نويسنده‌ي كتاب «تانگ فو!» و «تمركز» است. كارهايش در «ريدرز دايحسبت»، «واشينگتن پست»، «شيكاگو تريبون»، «اگزكيوتيو فيميل»، «فاميلي سيركل»، «باتم لاين پرسنال»، «كازموپالتين» و چند نشريه‌ي ديگر چاپ شده است. او با دو پسرش «تام» و «اندرو» در «ماوي»، «هاوايي» زندگي مي‌كند. 

 

کتابی برای هر کس که می‌خواهد آراسته‌تر، قدرتمند‌تر، و با وقار بیشتر در محیط کار، خانه، اجتماع، ورزش و مدرسه ‌باشد.

جک کانفیلد (jack canfield) نویسنده‌ی «سوپ مرغ برای روح»

"دريايي از خرد با توصيه‌هايي محكم و نيرومند در هر صفحه."

رابي هارلد كوشنر (Rabbi Harold Kushner)نويسنده‌ي کتاب: "حادثه‌هاي بد براي مردم خوب رخ مي‌دهد"

«كتابي مفيد و قدرتمند شامل روش‌هاي علمي ساده براي تصحيح اشتباه‌هاي معمول روزمره، كه بحران عصبي، آشفتگي و نبود خوشحالي مي‌آفـريند. "سام هورن" كتابي خارق‌العاده و گويا را جهت كمك به خويشتن، طوري نوشته كه هر مشكل فردي را به موقعيتي جهت پيشرفت و موفقيت تبديل مي‌كند. آنها را تعقيب كنيد.»

                 دكتر هارولد بلوم فيلد (Harold Bloom field) نويسنده‌ي: "با خود به آرامش برسيد"

«كتاب "چه عاملي مانع شماست؟" كتابي است پرقدرت و ارزشمند براي هركس كه مي‌خواهد با شهامت، اعتماد به نفس و قدرت، بدون توجه به هر عامل بازدارنده‌اي، در مسير زندگي پيش برود. شما خيلي‌زود، با توصيه‌هاي منطقي اين كتاب مي‌آموزيد تا وارد اتاقي پُر از آدم‌هاي غريبه شويد و آنها را تبديل به دوست كنيد، از اشتباه‌هايتان به جاي احساس شكست، درس‌هاي آموزنده بگيريد، به تنهايي همه جا برويد، احساس صميميت كنيد و اوقات خوشي داشته باشيد. به جاي احساس گير افتـادن در تـله، حس رهايي را تجربه كنيد و از توصيه‌هاي عملي و صادقانه‌ي سام هورن كه همراه با ضرب‌المثل و قصه‌هاي كوتاه سرگرم‌كننده مي‌آيند، راهنمايي بگيريد و لذت ببريد. چه عاملي مانع شماست؟ مملو از نقل‌قول‌هاي بذله‌گويانه‌اي است كه خود به ارزش كتاب مي‌باشند. توصيه‌هاي عملي آن، مثل يك دوست عاقل و پشتيبان، گام به گام به يادمان مي‌آورد كه چه كسي هستيم و چه گنجايشي داريم. سام هورن، صداي رساي دنياست.» 

 "دان ميل‌من" (Don Milman) نويسنده‌ي کتاب: "راه مبارزه‌ي مسالمت‌آميز"

 

«اي كاش اين كتاب را سال‌ها قبل مي‌خواندم. به پدر و مادرها توصيه مي‌كنم تا آن را به فرزندانشان بدهند. مطلب‌هاي آن به شما اعتماد به نفس مي‌دهد و به شما مي‌آموزد چگونه آن شخصي كه مي‌خواهيد، باشيد، بدون توجه به اين كه ديگران چه فكر مي‌كنند و چه مي‌گويند.»

 "والي آموس" (Wally Amos)  نويسنده‌ي کتاب: "هندوانه‌ي سحرآميز"

 

«تمرين‌هاي جديد و عملي، همراه با قصه‌هاي كوتاه و ضرب‌المثل‌هاي فراوان، كه با صميمت و خوش‌خلقي خاص سـام هورن نوشته شده است.  اين كتاب براي هر كسي كه مي‌خواهد فردي قوي‌تر و داراي اعتماد به نفسي محكم‌تر باشد، توصيه‌هايي دارد.»                                                                                       

"سوزان پيج" (Susan Page) نويسنده‌ي کتاب: "اگر اين قدر فوق‌العاده‌ام، چرا تنهايم؟ چه كسي مي‌تواند زوج شما باشد؟"»
بازگشت